Luksusowe zapachy samochodowe

październik 2020

Zapach w samochodzie jest jednym z pierwszych zmysłów który dociera do NAs natychmiast po zamknięciu drzwi. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego produktu. Rodzina luksusowych produktów marki Max Benjamin powiększyła się o całą gamę zapachów do samochodu. Elegancko zapakowane, pięknie pachnące i trwałe zapachy do auta to nie tylko doskonały dodatek do Twojego samochodu, ale też świetny pomysł na prezent.
Kolekcja zapachów do samochodu marki Max Benjamin składa się z dwóch rodzajów produktu. Pierwszy z nich to zestaw startowy, w którym znajdziemy elegancki dozownik zapachu oraz jeden refill (uzupełnienie) o wybranym zapachu. Dozownik stylizowany na kierownicę w stylu vintage wykonany jest z wysokiej jakości stali pokrytej powłoką w kolorze chromu. Na dozowniku znajdziemy wytłaczany emblemat MB oraz logo marki Max Benjamin. Dozownik montujemy w prosty i szybki sposób do kratki nawiewu w naszym samochodzie.

W zestawie startowym oprócz luksusowego dozownika znajdziemy też jedno uzupełnienie zapachu. Dzięki temu zestaw startowy z zapachem do samochodu będzie idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana motoryzacji. Jedna kapsułka zapachowa będzie uwalniać zapach w samochodzie od 3 do 6 tygodni. Jest to rozwiązanie wygodne i trwałe.

Cały zestaw startowy zapakowany jest w eleganckie pudełeczko ze srebrnymi akcentami (opakowanie jest znakiem charakterystycznym irlandzkiej marki Max Benjamin). Pudełeczko ma wymiary 70x70x50 mm

Idąc z duchem czasu i podążając drogą ku idei less wastemarka Max Benjamin uzupełniła kolekcję zapachów do auta o tzw. refills. Są to uzupełnienia do zestawu startowego, które można kupić osobno. Dzięki temu nie musisz za każdym razem kupować zestawu startowego z dozownikiem. Ma to pozytywny wpływ na zmniejszenie ilości odpadów. Każde uzupełnienie do zapachu do auta Max Benjamin zapakowane jest w eleganckie opakowanie w formie papierowej, składanej karteczki. Zapewnia to nie tylko miłe dla oka doznanie, ale też sprawia, że nawet uzupełnienie do zapachu do auta będzie świetnym prezentem dla osoby posiadającej już zestaw startowy.

Jakie zapachy znajdziemy w nowej kolekcji zapachów do auta Max Benjamin?

W kolekcji znajdziemy pięć bestsellerowych zapachów, to Lemongrass & Ginger, French Linen Water, Dodici, White Pomegranate oraz Blue Azure. Każdy zapach ma przypisany inny kolor, dlatego np. zapach Dodici znajdziemy w kolorze czarnym, zaś aromat French Linen Water w kolorze jasnoróżowym. Każdy z uzupełnień w tych zapachach wygląda niezwykle elegancko i szykownie w połączeniu z chromowanym dozownikiem zapachu.