Od bardzo dawna chciałem stworzyć miejsce  dla miłośników zabytkowej motoryzacji oraz wszystkiego co z nią związane. Miejsce w którym każdy zapaleniec czujący mięte do starszego i nietypowego samochodu będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Testy klasyków, opisy ciekawych aukcji, oraz zawsze przydatna dodatkowa wiedza.

Wszystko zaczęło się od nieistniejącego już fanpageu @zainwestujwklasyka. Idea była prosta, promować popularność youngtimerów i klasyków aby nie odchodziły tak szybko z naszych oczu. Co więcej starałem się pokazać, że zakup klasyka to całkiem dobry sposób na lokatę pieniędzy. Swego rodzaju perpetuum mobile łączące przyjemne z pożytecznym. Dopiero po jakimś czasie narodziła się idea powstania Classic Driver. Cel jaki mi przyświeca to zebranie w jednym miejscu pasjonatów wyjątkowej motoryzacji. Stworzenie miejsca w którym każdy będzie mógł podzielić się częścią swojej motoryzacyjnej historii i pozostawić po sobie ślad. Nic nie cieszy tak bardzo jak kolejna nowo poznana osoba o wspólnej pasji.

 

Kolekcjonowanie samochodów przynosi wiele korzyści. Możemy cofnąć się w czasie zasiadając za kierownicą samochodu z lat dzieciństwa a w ten sposób dzięki nam dany model nadal może żyć. Ludzie coraz częściej podejmują to hobby. W ciągu ostatnich kilku lat zainteresowanie klasycznymi samochodami ogromnie wzrosło. Ten entuzjazm napędzany jest wzrostem liczby miłośników dla których powstał ten serwis. Istnieje wiele wspaniałych powodów, aby zainteresować się samochodami w stylu vintage.

 

Zapraszam chętnych do współtworzenia portalu internetowego classicdriver.pl 

Dołącz do Classic Driver. Zarażaj swoją pasją.